Kontakt

POROZMAWIAJMY O NOWYM, WSPÓLNYM PROJEKCIE

DZIAŁ HANDLOWY

Krzyszto Luty – Senior Sale Director
krzysztof.luty@lukardi.com

Jacek Karnat
jacek.karnat@lukardi.com

Dariusz Chudzicki
dariusz.chudzicki@lukardi.com

Tomasz Jurgielewicz -Bezpieczeństwo SAP (SAST GRC)
tomasz.jurgielewicz@lukardi.com

Izabela Piątkowska – Digitalizacja dokumentów
izabela.piatkowska@lukardi.com

RELACJE INWESTORSKIE

Jacek Karnat
jacek.karnat@lukardi.com

RAPORTOWANIE I OBOWIĄZKI GIEŁDOWE

Katarzyna Warzec
katarzyna.warzec@lukardi.com

ROZLICZENIA I FINANSE

Joanna Luty
joanna.luty@lukardi.com

DLA MEDIÓW

Katarzyna Warzec
katarzyna.warzec@lukardi.com

DANE KONTAKTOWE LUKARDI S.A.

 

Lukardi S.A.

ul. Tęczowa 3 , 60-275 Poznań,

mail: kontakt@lukardi.com; office@lukardi.com

KRS: 0000545448, NIP: 5213683072, REGON: 360098885




Wyrażam zgodę na: